• kontakt@margstudio.pl

makijaz granatowy

makijaz granatowy

iPhone App Development - Jak długo trzeba czekać, aby zbudować app

Wiele firm są często nieco zaskoczony, jak długo to trwa do opracowania aplikacji, od początku do końca. Podczas gdy aplikacje są uruchamiane na telefonach komórkowych i zazwyczaj nie zajmują dużo pamięci, wciąż ma sporo czasu, by zaplanować, projektowanie, rozwój i uruchomienie. Chociaż rzadko trwać do opracowania w pełni aplikacji lub strony internetowej, większość aplikacje zazwyczaj trwa co najmniej dwa do trzech miesięcy, aby opracować od początku do końca.

Typowy iPhone App Development Timeline

Architektura Planowanie - 2,5-3 tygodnie: Podczas tej fazy projektu wszystkie aspekty aplikacji są przemyślane. Za pomocą prostego pomysłu, co aplikacja musi zrobić i jak to musi wyglądać, jakie inne środki są potrzebne? Czy aplikacja należy podłączyć do zewnętrznej bazy danych? Pchać lub ciągnąć treści? Cała aplikacja jest nakreślone od początku do końca. Tym bardziej, że można to zrobić w fazie planowania pod względem odwzorowania się zawartości i funkcjonalności uczyni resztę procesu rozwoju pójść znacznie sprawniej. Szacujemy, że powinien wziąć 2,5 do 3 tygodni w tej fazie, choć większych, bardziej skomplikowanych aplikacji, tym więcej czasu zajmie oczywiście.

Pod koniec tego etapu, trzeba mieć nakreślone architekturę aplikacji, a-app mapie? jeśli chcesz, jak również ramy przewodowa dla aplikacji.

Faza projektowania - 3 tygodni: Faza projektowa gdzie Comps są tworzone, aby pokazać, w jaki sposób aplikacja będzie wyglądać. schematy kolorów są realizowane? o? Obrazy są umieszczane i tekst wypełnia miejsce zazwyczaj stosuje się na początku tej fazy z tym zastąpione przez rzeczywistą zawartości albo na końcu tego etapu lub w czasie rozwoju. Współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich przesłanie marki i jej spełnienia przez aplikację.

Wpis zawdzięczamy