• kontakt@margstudio.pl

makijaz francuzek

makijaz francuzek

iPad od Apple

iPad to tablet zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Apple. Wystrój jest elegancki i spektakularny. Wygląda bardziej jak iPod Touch i iPhone, ale jest o wiele większy. Przednia 9,7 cala LCD LED jest odporny na zarysowania. Tylna ciało pokryte srebrnym kolorze aluminium z logo Apple.

Urządzenie to jest połączeniem laptopem i smartphone, ponieważ jest funkcjonalny z wifi i modem 3G do przeglądania Internetu, obciążenia i mediów strumieniowych i zainstalować oprogramowanie. Działa prawie podobną wersję systemu operacyjnego, jak w iPod Touch i iPhone z kilkoma modyfikacjami.

Pokaz

LED podświetlany wyświetlacz IPS nie zawodzi. Kolory na ekranie są żywe i nasycone. Ekran jest multitouch i obsługiwać wejście doskonale. Jeśli jesteś przyzwyczajony do iPhone, to wiesz, jak bardzo dobra technologia wejście Apple jest.

Dołączone Aplikacje

iPad jest w zestawie z następującymi aplikacjami: Mobile Safari (do przeglądania stron internetowych), iBooks, kalendarz, kontakty, poczta, iTunes, iBookstore, Video / iPod / YouTube, pakiet iWork i wiele więcej.

makijaz francuzek

Wewnętrzny

Na pokładzie jest 802.11a / b / g / n WiFi, Bluetooth 2.1, cyfrowy kompas, akcelerometr, mikrofon i czujnik światła otoczenia. Model 3G doda danych UMTS / HSDPA oraz chip AGPS. Urządzenie dostępne jest w pojemnościach 16GB, 32GB lub 64GB,.

Bateria

IPad wykorzystuje 25-watowy-godzinną litowo-polimerowa. Jest nieusuwalne i dość nieoczekiwanie może trwać około 8-10 godzin.

ograniczenia

Mimo, że iPad jest obsługiwany z wieloma funkcjami, ma też pewne ograniczenia, które streścić następująco:

• Adobe Flash nie jest dostępny

makijaz francuzek

• Nie wyposażony w kamerę

• Nie wielozadaniowość obsługiwane

• Małe rozmiary ekranu: 9,7 cala

• Nie dlatego, że duża pojemność

• nieusuwalne baterii

• Nie mając port HDMI

Pomimo ograniczeń Apple umieszczone na niektóre aspekty tego urządzenia, co mówi się na rynku jest znacząca. IPad jest elegancki i wydajny w przeciwieństwie do dowolnego komputera kiedykolwiek używane!

Wpis zawdzięczamy