• kontakt@margstudio.pl

makijaz fioletowy

makijaz fioletowy

iPad Rozmiar filmu - istotne informacje dla iPad użytkowników

Oglądanie filmów w biegu jest jedną z najlepszych rzeczy na temat Apple iPad. Jeśli masz iPad i są ograniczone do pamięci to pytanie, które można zadać sobie pytanie: Ile filmów można zmieścić na moim iPadzie? Jaki jest typowy iPad rozmiar filmu w kategoriach pikseli, a także zużycie pamięci?

Jest to prawdopodobnie nie jest zaskoczeniem, aby dowiedzieć się, że wielkość waha się od iPada movie filmu do filmu, w zależności przede wszystkim od długości filmu, a także uchwałą filmu. 640 x 480 pikseli jest zwykle używany do większości filmów i zapewnia doskonałe wrażenia podczas oglądania filmów bez użycia zbyt wiele swojego cennego pamięci. Rozdzielczości 640 x 480 filmów zazwyczaj zajmują około 900 MB na godzinę filmu. Ponieważ większość filmów pełnometrażowy są wokół znaku 90 minut, można spodziewać się rozmiar filmu iPad około 1,4 GB na filmie. Dla iPad 16 GB, w zależności od tego, ile pamięci jest używany do innych funkcji, takich jak aplikacje, muzykę lub dokumentów, będzie w stanie zmieścić około dziewięciu czy dziesięciu filmach. Przez 32 GB iPada można oczekiwać, aby dopasować się do dwudziestu i iPad 64 GB zmieści się około czterdziestu filmów.

Niektóre filmy mogą mieć bardzo duży iPad rozmiar filmu. Jeśli chcesz oglądać filmy Blu-ray lub jakąkolwiek wysokiej rozdzielczości filmu, można oczekiwać, aby zobaczyć rozmiar filmu iPada ponad 6 GB, która może poważnie ograniczyć liczbę filmów, które można zmieścić na iPadzie. Dla iPad 16 GB, można zmieścić dwa filmy, cztery dla iPada 32 GB i osiem na maszynie 64 Gb.

makijaz fioletowy

Mając możliwość dopasowania dużo filmów na iPadzie w danym momencie nie jest to konieczne w zależności od tego, jak często podłączyć iPada do komputera domowego. iPad rozmiar filmu staje się ważna tylko w przypadku podłączenia do komputera w rzadkich przypadkach. Jeśli na przykład wyjeżdżasz na długą podróż po czym wielkość iPad film jest bardzo ważne, ponieważ będziemy chcieli, aby zmieścić jak najwięcej w jak to możliwe przed wyjazdem. Jeśli jednak podłączyć iPada do komputera często wtedy można po prostu zachować bibliotekę filmów na komputerze i po prostu przenieść kopie iPada na miarę potrzeby. Dlatego iPad rozmiar filmu nie jest wielkim problemem w tym przypadku nie jest pojemność pamięci Twojego iPada.

Oglądaj DVD na iPadzie! To proste za pomocą tego "must have" oprogramowanie dla użytkowników iPad:

Idź teraz do dvd-to-ipad-software.com.

Wpis zawdzięczamy