• kontakt@margstudio.pl

makijaz cieniami

makijaz cieniami

Po zakończeniu fazy testowej, każdy powinien mieć pewność, że aplikacja działa zgodnie z oczekiwaniami i ma największe szanse powodzenia w przejściu przez proces zatwierdzania Apple.

Faza wdrażania - 6-14 dni:

Jest to punkt, w którym aplikacja zostanie przedstawiony Apple i czeka na zatwierdzenie. Chociaż czasy zatwierdzenia znacznie poprawiła się od App Store został po raz pierwszy uruchomiony, na ogół mówią nasi klienci mogą się spodziewać w czasie od 6 do 14 dni, aby ich aplikacja zatwierdzony. Możliwe jest, aby spróbować przyspieszyć swoją zgodę, ale z grubsza 500 aplikacje zostaną przedłożone na codzień widzimy, to rzadko się zdarzają.

Pod koniec tego etapu powinno być w pełni funkcjonujący app gotowe do pobrania z iTunes.

Planowanie jest kluczem do sukcesu

Ten zarys jest to, co widzimy w typowym rozwoju aplikacji. Należy się spodziewać mniej więcej od 2,5 do 3 miesięcy od początku do końca opracować aplikację iPhone. W niektórych aplikacjach może wymagać więcej czasu, podczas gdy inne mogą być w stanie przesunąć przez proces trochę szybciej. Byliśmy niedawno w stanie wypełnić aplikację w czasie krótszym niż miesiąc, jednak wiele projektu została zakończona i nie była doskonała komunikacja pomiędzy nami a klientem.

Utrzymanie otwartą komunikację pomiędzy kierownikami projektów i klienta pozwoliła nam utrzymać się na torze z rozwojem linii czasowych i dostarczać aplikacje na czas lub na początku w większości przypadków.

Jon Stróż jest wiceprezes marketingu w Accella, tkanina A Baltimore oparte i mobilna konstrukcja stosowanie i rozwój firmy. projekty Accella, buduje i integruje witryn i aplikacji mobilnych w oparciu o potrzeby naszych klientów. Czy to wdraża ideę od podstaw, lub migracji istniejącej strony internetowej / aplikacji, nasze dedykowane menedżerom projektów i pracy zespołu projektowego z naszymi klientami, aby upewnić się, że ich pomysły i wizje są realizowane na czas, w budżecie oraz w zakresie.

Wpis zawdzięczamy